O nas

Firma
P.H.U. Multi-Kop

Firma P.H.U. Multi-Kop powstała z końcem września 2012 r. jako połączenie pasji z pomysłem oraz wizją zarobku i sposobem na życie.

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi profesjonalnego sprzętu budowlanego. Wynajmjemy koparki, koparko-łądowarki wraz z obsługą operatora, jak i samochód ciężarowy (wywrotka) z wyspecjalizowanym kierowcą. Wszelkie prace wykonywane przez naszą firmę wyróżnia dokładność, solidność i precyzyjność wykonywanych usług. Nasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści, posiadający odpowiednie kwalifikacje, specjalistyczną wiedzę i umiejętności w zakresie robót ziemnych i transportu. Cechuje nas wysoka jakość świadczonych usług, silny potencjał ludzki oraz stała, pełna gotowość techniczna sprzętu. Naszej firmie oraz jej pracownikom zaufało już wielu zadowolonych klientów. Firma oferuje swoje usługi głównie na terenie Rybnika i okolic, jak i całego województwa śląskiego.

Kierujemy się przejrzystymi zasadami, dzięki czemu jesteśmy postrzegani jako rzetelny i wiarygodny partner w biznesie. Serdeczne zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby oraz firmy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętową, a także do kontaktu z nami.

0
Działamy od
0
Zadowolonych klientów
0
Gotowych projektów
0
Maszyn - 3 koparki kołowe, 3 koparko-ładowarki i 1 samochód ciężarowy Man

Zapraszamy do współpracy

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.